پسران خوشگل و زیبا

پسران زیبا در معرض خطرات و انحرافات اخلاقی متعدد


زندگی نامه ی جاستین

بیوگرافی : جاستین بیبر خواننده ی جوان کانادایی این روزها سر و صدای زیادی بین مردم به پا کرده. جاستین خوانندگی را از 3 سال پیش شروع کرد ، در سال 2007 مادرش کلیپ هایی از جاستین در سایت یوتیوب گذاشت که مورد توجه بسیاری از مردم واقع شد به طوری که کلیپ هایش بازدیدی بیش از 10,000,000 نفر داشتند. بعد از گذشت 7 ماه که جاستین کلیپ های خود را در یوتیوب می گذاشت با استقبال بیشتری مواجه شد و این چنین بود که توسط مدیران MTV کشف شد و اکنون تبدیل به ستاره ی بزرگی شده. جاستین در سال 2008 قرارداد خود را با استدیو Island امضاء می کند و اولین تک آهنگ خود را به نام One Time بیرون می دهد. جاستین متولد اول مارس 1994 (16 سال) است.نام:Justin Drew Bieber
متولد 1 مارچ 1994 (3 اسفند 1373 )
قد: 16۸
رنگ چشم: قهوه ای
سرگرمی ها: فوتبال بسکتبال اسکیت گلف!
رنگ مورد علاقه: آبی و بنفش
ساز مورد علاقه: گیتار و پیانو
عدد مورد علاقه:6!
خواننده های مورد علاقه: کریس براون (Chris Brown) آشر (Usher) تی بن Ti bone و ...
برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه: امریکن آیدول (AMERICAN iDOL)
اسم مامانش پتی PATTY اسم باباش جرمی Jeremy Bieber که وقتی جاستین خیلی کوچیک بوده طلاق گرفتن! نا خواهری: جازمین نابرادری:جکسون
اسم دوستای صمیمیش: رایان و کریستین
اسم سگش: سمی sammy
غذای مورد علاقه: ماکارونی و از چیزای شیرین هم خوشش میاد
شکلات مورد علاقه: مارس Mars
نوشیدنی مورد علاقه: آب پرتغال
از سبزیجات خوشش میاد!
دانش آموز ممتاز و درس ادبیات انگلیسیس هم از همه ی درساش بهتره!
جاستین به چشم ها و لبخند یک دختر توجه میکنه و از دخترایی که شوخ طبع اند خوشش میاد!
از بستنی کاکائویی خوشش نمیاد!!!!!!!!!
وقتی 13 سالش بود توی مراسم رقص مدرسشون اولین بوسشو کرد! Big Grin (توی آمریکا در ماه های سپتمبر و اکتبر یه مراسم رقصی هست که البته فقط برای راهنمایی ها و دبیرستانیاس ابتدائیا ندارن که تو این مراسم باید لباس مجلسی بپوشن و با date شون برقصن!
میتونه طبل و شیپور و گیتار و پیانو بزنه!!
دست چپه!
حالا این که چطوری خواننده شد خیلی جالبه!

جاستین کلا" به آواز و خوانندگی و اینا علاقه ی زیادی داشت وتوی یه مسابقه ی خوانندگی محلی خودشون شرکت کرده بودو مامانش هم از خوندنش فیلم میگرفت و میزاش یوتوب! بیشترم آهنگای آشر و کریس براون اینارو میخوند! تا اینکه مامانش دید خیلی بیننده هایه ویدئو هاش زیاد شده پس بزام ویدئو گرفت و گذاشت تو یوتوب تا اینکه اسکوتر براون Scooter braun کشفش کردو رفت به usher معرفیش کرد.آشر هم خوندنشو دید خوشش اومد و بردش لس آنجلس تا برای مدیر یکی از شرکت هایی که خواننده ها باهاشون قرار داد بستن =Island def Jam (مثله hollywood record deals و اینا میدونین که چی میگم؟) و این اتفاقات 7 ماه بیشتر طول نکشید و جاستین به رویاهای خود دست یافت!!!! ( راستی جاستین توی استانفورد-اونتاریو ی کانادا زندگی میکرده که الان آتلانتا هستن توی آمریکا) اصلا فکر نمیکرده این اتفاقات واقعا میفته و همینجوری دوروبره خونش و آهنگ میخونده واسه خودش!

جاستین میگه که:
اولین بار که اسکوتر اومد دنبال من که بریم آتلانتا (13 سالش بوده)و منو ببره پیش آشر. آشر داشت ماشینشو پارک میکرد. و اولین بارم بود که یه سفر خارج از کشور میکردم! منم که آشر دیدم بهش گفتم: سلام آشر من عاشق آهنگاتم میخوای یکیشونو برات بخونم؟؟ آشر گفت: نه رفیق کوچولو بیا تو بیرون سرده! 
Hey Usher, I love your songs, do you want me to sing you one?' He was like, No little buddy, just come inside, it's cold out
الان هم جاستین و آشر باهم دوستنو جاستین میگه من همیشه اذیتش میکنم میگم یادته روز اول چطوری منو ضایه کردی!
اویان آهنگش One time بوده بعدشم First dance بعشدم down to earth و bigger

جاستین میگه من میخوام به همه بگم که شما میتونی هررر کاریو بکنین اگه ذهنتون بزارید براش ( توهمو تصور باورو میگه Smile ما اصلا خانواده ی پولداری نبودیم و من خیلی معمولی بزرگ شدم . من چیزهایی رو که بقیه ی بچه ها داشتنو نداشتم ( آخی دلم سوخت) و فکر کنم باعث شده که الان انسان قوی تری باشم! و میخوام برم کالج و شخص بهتری بشم!
I'm looking forward to influencing others in a positive way," says Justin. "My message is you can do anything if you just put your mind to it. I grew up below the poverty line; I didn't have as much as other people did. I think it made me stronger as a person it built my character. Now I have a 4.0 grade point average and I want to go to college and just become a better person."

"I think older people can appreciate my music because I really show my heart when I sing, and it's not corny," he says. "I think I can grow as an artist and my fans will grow with me

از بیانسه و ریحانا خیلی خوشش میاد! مخصوصا بیانسه! که  آرزوی خوندن یه آهنگ و نفری رو باهاش داره!


همجنس بازی در همه جوامع و فرهنگ ها وجود داشته است. فاکتور های بیولوژیک و اجتماعی در تعیین گرایش جنسی نقش دارند. دوقلوهای همسان ( حتی آنها که در خانواده های جداگانه بزرگ شده اند) میزان تطابق بیشتری در گرایش جنسی نسبت به آنچه تنها از روی شانس پیش بینی می شود نشان می دهند, ولی این رقم به 100% نمی رسد, در صورتی که اگر ژنتیک به تنهائی دخیل بود این توقع را داشتیم.


دوستان عزیز.

ممنون از اینکه به وبلاگ بنده سر زدین

از قدیم گفتند برای پیدا کردن صدف و گوهر قعر دریاها را باید گشت.

برای رضایت از ویلاگ تا ته ته برین.

برین

برین

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پایین تر بری راضی میشی

نظر هم بدین. ممنونهمجنسبازی یا هموسکسوالیتی

در بسیاری از مذاهب و ادیان و جوامع بشری این عمل جرم

 و خلاف محسوب میشود و از نظر بسیاری از روانشناسان

 و صاحب نظران نوعی انحراف جنسی و این عمل نوعی

 بیماری جنسی محسوب میشود.

اما نکته قابل توجه این است که با توجه به اینکه این عمل نوعی

انحراف و بیماری بشمار میرود در بسیاری از کشور های غربی

مراکزی را برای همجنسبازان فراهم کرده و این عمل در این

 کشورها به صورت یک مسئله عادی شناخته شده است و حتی

در بعضی از جوامع غربی ازدواج با همجنس توسط مجالس این

کشورها به رسمیت شناخته شده و توسط دولت این کشورها

مورد حمایت قرار گرفته است.چند روز پیش نیز ازدواج همجنسبازان

توسط یکی از مجالس کشور فرانسه تصویب گردید که با مخالفت

عده زیادی از مردم این کشور مواجه شد و عده زیادی از مردم 

فرانسه در اعتراض به این قانون به خیابانها ریختند و علیه این قانون

شعار دادند که با سرکوب پلیس مواجه شدند.حال اگر شما شهروند

فرانسوی بودید در مقابل این قانون چه واکنشی نشان میدادید؟سلامت نیوز – چـیـزهایــی که می خورید می تواند به زیباتر شدن شما کـمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز کنید. ● جوانتر به نظر بیایید بـادام خـواص فـوق العـاده ی ضد پیری دارد....


سلامت نیوز – چـیـزهایــی که می خورید می تواند به زیباتر شدن شما کـمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز کنید.

● جوانتر به نظر بیایید
بـادام خـواص فـوق العـاده ی ضد پیری دارد. نه تنها حاوی مـیــزان زیادی ویتامین E است (می دانید که این ویتامین جـزء ویـتـامین هایی است که معمولاً پشت ظرف کِرِم هاو لوازم آرایشی از آن نام می بـرنـد)، بـلـکـه حـاوی میزان زیـادی اسـیـد چـرب هـم مـی بـاشـد (کـه بـه نــرم کــردن پوست کمک می کند)، همچنین حاوی آنتی اکسیدان سلنیم می باشد. اما حواستان باشد که زیاد از این ماده ی غذایی نخورید. درست است که خواص زیبایی و آرایشی زیادی دارد، اما میزان کالریش هم بالا است و ممکن است باعث چاقی شود.
● ناخن هایی محکم داشته باشید
با خوردن پروتئین می توانید به ناخن هایتان استحکام بیشتری داده و آنها را تقویت کنید. پروتئین باعث ساختن کراتین (ماده ی تشکیل دهنده ی ناخن) می شود. سینه ی مرغ بدون پوست و استخوان، گوشت بوقلمون، ماهی تن و حبوبات همه در این منظور به شما کمک می کنند.
● موهایی براق داشته باشید
مواد غذایی که حاوی میزان زیادی ویتامین B هستند برای براقتر کردن مو بسیار مفیدند. ویتامین B در تخم مرغ، شیر، سبزیجات، و گوشت مرغ یافت می شود. سیلیکا نیز در براق و سالم نگاه داشتن مو بسیار موثر است. پوست خیار، پیاز، جو خام و جوانه ی لوبیا منابع اصلی این ماده ی معدنی به شمار می روند.
● خشکی پوستتان را از بین ببرید
ماهی به شما در این زمینه کمک زیادی می کند. ماهی (به خصوص ماهی های روغن داری مثل ماهی آزاد) حاوی اسید چرب امگا ۳ می باشد که به مرطوب کردن و تقویت پوست کمک می کند.
● چین و چروک پوستتان را برطرف کنید
ویتامین C سازنده ی کولاژن به راستی در برطرف کردن و از بین بردن چین و چروک موثر است. کیوی منبعی عالی از این ویتامین به حساب می آید چون تقریباً هر کیوی بیش از ۱۰۰ درصد از این ویتامین را در خود دارد. ویتامین C اثرات بسیار مفیدی روی سلامتی دارد، که یکی از این تاثیرات کمک به ساختن کالوژن است. وقتی بدنتان میزان بیشتری از کالوژن در خود داشته باشد، پوست قابلیت ارتجاعی و کششی بیشتری پیدا کرده و چین و چروک راحت تر از بین می روند. منابع دیگر این ویتامین مرکبات، انبه، شهد عسل و پاپایه است.

ادامه را در ادامه مطلب بخوانید


ترک خود ارضایی

ترک خود ارضایی

سلام من یه دختر 24 ساله ام حدودآ  14سالی هست که مبتلا هستم وتقریبا 2 هفته ای هست که تو ترک این رفتارم میخوام با کسی که دوستش دارم ازدواج کنم اما این مسئله واسم یه مشکل بزرگ شده خواهشا بگین من کی آماده ازدواج میشم؟ اصلا میتونم ازدواج کنم؟ آیا من نمیتونم همسرم رو ارضا کنم؟ اگه واستون زحمتی نیست جوابمو زود بدین اگه میشه خواهشا جوابمو به ایمیلم بدین وتو وبلاگتون هم بنویسید چون مطمئنم واسه خیلی از کسهایی که مشکل منو دارن این جواب مهمه بازم تاکید میکنم خواهشا زود زود زود زود جوابمو بدین (یه دنیا ممنون)


پاسخ به سوال دختر 24 ساله:


سلام، شما 90 سالتون که نیست، فقط 24 سالتونه و کاملآ آماده ازدواج و 14 سال مرتکب عملی می شدید که متاسفانه بسیاری از دختران و پسران دچار آن هستند، دختران بسیاری مانند شما بوده اند و هستند که اکنون ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده اند و فرزند هم دارند، هیچ مشکلی نیست با ترک عمل خود ارضایی و گذشت زمان میتوانید بسیاری از عوارض آن را از بین ببرید، ورزش مداوم و ممتد میتواند در از بین رفتن عوارض خود ارضایی و تنظیم غدد و دریافت انرژی نقش بسیاری ایفا کند و مراحل بازگشت به شرایط ایده آل تر را تسریع بخشد.چگونه خود ارضایی را ترک کنیم:


خیلی مواظب خود و زیبایی خود باشید برای ترک خود ارضایی بر افکار خود مسلط شوید و به صحنه های محرک و مهیج! فکر نکنید، نگذارید افسار افکارتان در دستان شیطان قرار بگیرد، شب ها بدون لباس نخوابید و به هیچ وجه به تکه های فیلمهای مورد داری که دیده اید و یا به داستانهای افتضاحی که دوستان متاهل و یا مجرد شما برایتان تعریف کرده اند فکر نکنید، بدانید و آگاه باشید که بدون کمک خواستن از خدا و پناه نبردن به دریای بیکران رحمت او ره به جایی نخواهید برد...


دام سخت است مگر یار شود لطف خدا                 ور نه آدم نبرد صرفه ز شیطان رجیم (حافظ)


چند توصیه به دختران برای ترک خود ارضایی

- از دیدن فیلمهای نافرمی که فقط بدرد افراد بالای ۵۰ سال میخوره بشدت خودداری کنید


۲- از پوشیدن لباس بچگیاتون (لباسای تنگ) خودداری کنید


۳- عکس انریکو و شادمهر عقیلی و سوژه! های خوشگلی که لباس درست سرمون تنشون نیست رو از اتاقتون بردارید


۴- نذارید دوستان ناباب و دختران منحرفی که گاهی اوقات بهشون برخورد میکنید از روابط های بدشون با پسرا براتون تعریف کنن هر موقع شروع کردن این چیزای مزخرف رو برای شما تعریف کنن با دمپایی بزنید تو دهنش تا آدم شه


۵- سخت نگیرید انقدر، به یکی از پسرایی که ازتون خواستگاری میکنه جواب مثبت بدید برید خونه بخت.


نشانه های بالغ شدن

سه تا نشانه هست که اگه هر کدوم از اونا یا همشون با هم اتفاق بیفتن میگن طرف بالغ شده یا به سن تکلیف رسیده. اون نشانه­ ها ایناست: نشانه اول:وارد پانزده سالگی شدن.  نشانه دوم:ریش و سیبیل در آوردن، روییدن مو در قسمت زیر بغل­ها و ناحیه زیر ناف تا بالای عورت یا همون آلت تناسلی.  نشانه سوم:خارج شدن مایع غلیظ و سفید رنگی به نام مایع منی از آلت تناسلی آدم در خواب یا بیداری.

- اگر هر کدوم از این موارد به تنهایی اتفاق بیفتن به معنی اینه که اون شخص بالغ شده یعنی اگه مثلا مایع منی در دوازده سالگی یا سنین پایین تر اتفاق بیفته اون نوجوون دیگه بالغ شده.

- هر مایعی که از آلت آدم خارج میشه منی نیست. بلکه منی چند تا مشخصه داره. منی اونه که اولا همراه با شهوت یعنی با حس لذت جنسی از آلت آدم خارج بشه، با فشار و جهش از آلت آدم بیرون بیاید و بعد از بیرون اومدنش بدن آدم سست میشه. بعد از خارج شدن منی لازمه که غسل جنابت انجام بشه.

- غیر از ادرار و منی دو تا آب دیگر هم هست که از آلت تناسلی مردها خارج میشه و نباید اونا رو با منی اشتباه گرفت.

- آبی که گاهی بعد از ملاعبه و بازی کردن و کارهای شهوانی مثلا فکر و تخیلات جنسی از آلت آدم خارج میشه بهش میگن "مذی" که از مشخصه­ هاش اینه که بی رنگ، شفاف، لیز و چسبناکه. مذی یه مایع پاکه و بعد از بیرون اومدنش نیاز به انجام هیچ کاری نیست.

- آبى که گاهى بعد از بول یعنی ادرار از آلت آدم بیرون مى‏اید بهش میگن "وَدى" که این مایع هم پاکه به شرط این که با ادرار قاتی نشده باشه. بعد از بیرون اومدن این آب هم نیاز به انجام هیچ کاری نیست.

- بدن آدم طوری طراحی شده که بعد از بالغ شدن همیشه منی تولید میکنه و هر چند وقت یکبار منی اضافه از بدن آدم خارج میشه. در افراد مجرد خارج شدن منی معمولا بصورت غیر ارادی و در خواب اتفاق میفته و در بیشتر مواقع آدم یه خواب صحنه دار میبینه و بعد که از خواب بلند میشه متوجه میشه که منی خارج شده و لباس زیرش خیس شده. البته تو بیداری هم میشه کاری کرد که منی از آدم خارج بشه که اینکار برای مجردها حرامه و بهش میگن استمنا یا جلق. اما در افراد متاهل خارج شدن منی به اختیار خود فرد و در اثر آمیزش جنسی با همسرش اتفاق میفته. در اصل خدا مایع منی رو برای تولید مثل آدم خلق کرده و زن و مرد به وسیله­ی آمیزش جنسی میتونن بچه دار بشن. منی یه مایع نجسه و بعد از خارج شدنش باید غسل جنابت انجام داد.

دنباله بحث را برو  ادامه مطلبطعم تـ لـخ خـو د اِرضآیــی

مشکلات هم سن و سالام!

سلام این مطلب که الان میزارم واسه کسایی هست که فکر میکنن خودارضایی فقط ار دید ایرانیا و مسلمونا بده!

فکر میکنن عوارض نداره! یا من چرت میگم که عارضه داره خودارضایی !

یک سایت خارجیه معتبر به زبان انگلیسی هست به اسمhow to stop masturbation این سایت راجب خودارضایی صحبت میکنه و برای هر حرفش دلیل داره ، ی لینک واسه اثبات حرفاش میزاره همیشه که این لینک تاییدیه ی حرفاش بدست دکترا و پروفسورهاست

از سایت how to stop masturbation چندتا از عوارضی که گفته بود رو واسه ی شما ترجمه کردیم :

-Masturbation associated with greater prostate specific antigen levels and prostate abnormalities
مرتبط بودن خودارضایی با اختلالات و افزایش سطح آنتی ژن های پروستات
-Higher rates of depression
میزان بالای افسردگی

-Risk factor for breast cancer
عاملی خطرناک برای سرطان پستان

-Worse prostate function, less semen volume, worse quality sperm, lack of elimination of waste products.
بدتر شدن عملکرد پروستات،کم شدن حجم مایع منی،بدترشدن کیفیت اسپرم،حذف نشدن مواد زائد(در منی)

-Increased use of immature psychological defense mechanisms.
افزایش استفاده از مکانیسم های نابالغ دفاع روانی.

-Masturbation correlated with worse blood pressure reactivity.
استمناء با واکنش بدتر فشار خون در ارتباط است.

-Less physiological satisfaction.
رضایت کمتر فیزیولوژیکی

- Masturbation frequency is so often associated with impaired sexual function in men
فرکانس خودارضایی اغلب با اختلال عملکرد جنسی در مردان همراه است

-Masturbation frequency is often associated with impaired sexual function in women
فرکانس خودارضایی اغلب بااختلال عملکرد جنسی در زنان همراه است

-Poorer physical and mental health, which include anxious attachment
فقر سلامت جسمی و روحی ،که عبارتست از ضافه شدن اضطراب

-Less arousal. 
کمتر شدن میزان تحریک

-Less mental health satisfaction. 
رضایت روانی کمتر

-Less love.
عشق کمتر

-Increased prostate cancer
افزایش سرطان پروستات

-Less happiness
شادی کمتر

-Masturbation associated with schizophrenia
استمناء با اسکيزوفرنيا مرتبط است


بعدا راجب به این عوارض کلی توضیح میدم

اینم آدرس سایت واسه کسایی که میخوان سایت رو ببینن http://www.howtostopmasturbation.com/

به نام خالق زیبایی ها
توجه :یکی از شیوه های مطمئن حل مسایل و مشکلات، آشنایی با مسئله است. برای ارایه یک راهکار اساسی لازم است مخاطبین عزیز را با بحث های مرتبط با موضوع مدنظر آشنا سازیم. برای تحقق این امر از مخاطبین عزیز خواهشمندیم مباحث مطرح شده را به دقت مطالعه نمایند. امید است مطالب این وبلاگ مثمر ثمر واقع شود.ارشیا & بردیا ( عقاب سفید )

White eagles


دو خواننده نوجوون مشهور ایرانی که گروهی به نام عقاب سفید رو تشکیل دادند.


ارشیا رحیمی متولد تهران در سال 77بردیا  رحیمی متولد تهران در سال 78ادامه عکسها تو ادامه مطلب


دوشنبه 25 شهریور ماه سال 1392
توسط: کامی تاپ 20

گریسون چنس

Greyson Chance

خواننده مطرح و نوجوون امریکایی که در اکلاهاما زندگی میکنه.

متولد 16 اوت 1997 یعنی 16 سالشه.بیا ادامه مطلب ...


دوشنبه 25 شهریور ماه سال 1392
توسط: کامی تاپ20

بنجامین لزنر

نام:Benjamin Derw Lasnier

متولد Denmark در 2 April 1998

بنجامین یک خواننده ی دانمارکی و از هواداران جاستین بیبر هست.اینم چندتا عکس دیگه تو ادامه مطلب

دوشنبه 25شهریورماه سال 1392

جونیور کلانکایه

جونیور کلانکلیه

یک مدل نوجوون مشهور که الان 13 سال داره .

اینم چندتا عکس از جونیور :برای دیدن عکسای دیگه بیا ادامه مطلب ....